Współpraca międzynarodowa w regionie

Jako że sami jesteśmy aktywni w międzynarodowych partnerstwach interesuje nas także i działalność innych w tym zakresie. O tym co się zadziało w regionie Warmii i Mazur informuje artykuł na portalu warmia-mazury.pl. Pomimo różnorodności i dużych chęci, ciągle pozostaje wiele możliwości w zakresie kontaktów i współpracy z zagranicznymi organizacjami. M.in. projekt naszego Stowarzyszenia "Liderzy Bałtyku - energią młodej Europy" miał za zadanie również pokazać, że problemy młodzieży są podobne we wszystkich krajach i rozwiązywać je można wspólnie.  Zachęcamy do lektury


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Grudzień 2017
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1
2
3
4
5
6
7

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk