Wyjątkowe Targi GTT!

Jedną z inicjatyw Grupy Roboczej ds. Turystyki, działającej w Stowarzyszeniu Gmin RP Euroregion Bałtyk jest udział w Gdańskich Targach Turystycznych GTT. Każdego roku zachęcamy Państwa do uczestnictwa w tej imprezie. Jest to dobra okazja do promocji atrakcji turystycznych naszych Gmin Członkowskich tuż przez rozpoczęciem sezonu turystycznego. Dlatego serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w tej corocznej imprezie na wspólnym stoisku wraz z naszym Stowarzyszeniem.

Tegoroczne targi będą wyjątkowe! W dniach 12-14 kwietnia 2013r. po raz pierwszy odbędą się one w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Nowo wybudowany, nowoczesny obiekt o powierzchni  wystawienniczej 12 000 m2, sali konfekcyjnej mogącej pomieścić 1 130 osób i wielu innych udogodnieniach położony jest w sąsiedztwie Stadionu PGE Arena Gdańsk – miejscu rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.  

GTT oferują autorski program. Po raz trzeci w ramach targów organizowany jest Salon Sportu i Rekreacji - ACTIVITY EXPO, którego celem jest propagowanie sportu i aktywnego trybu życia. Po raz trzeci także odbędzie się Salon Podróży Romantycznych i Poślubnych TRAVEL & LOVE. GTT organizuje jedyną w Polsce imprezę poświęconą branży kajakowej KAJAK EXPO. Przy tej okazji obecna jest także prezentacja innych jednostek pływających, sprzętu branżowego i akcesoriów a także usług. Po raz szósty odbędzie się Salon Organizatorów Imprez EVENT EXPO

Dla naszych Gmin Członkowskich zamówiliśmy 15m2 powierzchni wystawienniczej z pełnym wyposażeniem (lady, stoliki, krzesła, zaplecze, prąd), zapewniamy pomoc w obsłudze oraz drobną recepcję. Koszt udziału Gminy przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia to 615zł brutto. Wymagana ilość Gmin na stoisku: 10.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 1 marca br.

Szczegóły dotyczące stoiska wraz z regulaminem uczestnictwa przekażemy Państwu do 30 marca br..

Kontakt: 55/6412855, adag@eurobalt.org.pl 


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Październik 2021
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1
2
3
4
5
6
7

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk