Dokumenty i Raporty

W związku z realizacją przez Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk projektu pn. „Kultura i sztuka. Krok II. Nowa jakość w edukacji” rozpoczęliśmy badanie jakości i ilości realizowanych przez polskie instytucje i organizacje kultury (z obszaru Euroregion Bałtyk) projektów międzynarodowych (bez względu na źródło finansowania tych projektów). Zbierane dane dotyczą okresu od 2008 do 2012 roku. Powyższe badanie dotyczy tylko instytucji i organizacji z terenu Gmin członkowskich naszego Stowarzyszenia. Prosimy instytucje i organizacje o współpracę w tym zakresie i podanie niezbędnej informacji. Poniżej zamieszczamy tekst ankiety, o której wypełnienie apelujemy do Państwa. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Pobierz ankietę

 

Materiały po konferencji otwierającej projekt CULART II, która odbyła się 6 lutego br. w Kaliningradzie.

e-learning_RU.pdf

heritage_RU.pdf

małe_miasta_RU.pdf


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2020
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 1 2 3 4 5
6
7
8
9
10
11
12

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk